- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Xbox celebruje 20-lecie specjalnym wydaniem adidas Forum Tech BOOST wzorowanym na „Halo”

Jak ten czas leci! Aż trudno w to uwierzyć, ale 15 listopada 2001 roku, czyli prawie 20 lat temu Microsoft zmienił oblicze świata gier. To właśnie wtedy na sklepowych półkach zadebiutowała konsola Xbox. Aby uczcić dwie dekady tej kultowej konsoli, powstała specjalna edycja adidas Forum Tech BOOST.

Zespół projektowy złożony z przedstawicieli obu stron kolaboracji postanowił przy pracach nad nowym wydaniem limitowanych butów inspirować się specjalną edycją konsoli. Mowa o wersji skupionej wokół kultowej gry Halo.

To co trzeba na stępie zaznaczyć to fakt, że na warsztacie była nowa wariacja na temat kultowego koszykarskiego klasyka. Chodzi o opcję Tech Boost, czyli klasyk Forum Low zmienia swoją klasyczną podeszwę na wersję z ultra wygodnej i amortyzującej pianki Boost.

Co do designu to wszystko jest zgodne z pierwowzorem konsoli. Mamy na myśli neonowo zieloną konstrukcję przeniesioną na cholewkę, którą uzupełniono elementami w kolorze czarnym. Widzimy je na górze toeboxu oraz na bocznych panelach. Co ciekawe, boczne trzy paski po stronie zewnętrznej idą również w neonowej zieleni, natomiast te od strony wewnętrznej pozostały czarne. Logotyp Xbox na języku oraz dwukolorowe sznur∑ki wieńczą cały projekt.

Według zapowiedzi buty Xbox x adidas Forum Tech Boost pojawią się w sprzedaży już 19 listopada. Oczywiście wyjdą w limitowanej edycji, więc trzymamy kciuki, aby były dostępne w polskim sklepie internetowym adidasa.

xbox adidas forum tech boost halo 1 xbox adidas forum tech boost halo 2 xbox adidas forum tech boost halo 3 xbox x Adidas forum tech boost halo 1 xbox x Adidas forum tech boost halo 2 xbox x Adidas forum tech boost halo 3 xbox x Adidas forum tech boost halo 4

- Reklama -Air Jordan 13Air Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: