- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersTak wygląda specjalna edycja butów Xbox x Air Jordan 1 Mid

Tak wygląda specjalna edycja butów Xbox x Air Jordan 1 Mid

Ledwo co Wam pokazywałem jak będą wyglądały buty Playstation x Nike Air Force 1 Low 2018, a już mam dla Was kolejny konsolowy projekt. Tym razem przed oczami macie buty Xbox x Air Jordan 1 Mid.

Konstrukcja cholewki opiera się na wysokiej jakości zamsz, który stoi na białej podeszwie z zielonym fluorescencyjnym spodem, który świeci w ciemnościach. Całość zgodnie z konsolą Xbox, na której projekt był wzorowany, jest zabarwione na kolor czarny oraz zielony. Ten drugi kolor pojawia się na górze toeboxa, przy sznurowaniu oraz na tyle. Cała reszta cholewki jest czarna. W komplecie znajdziemy cztery różne wersje sznurówek z nazwą konsoli na końcówkach. Dodatkowo na wkładkach widzimy jej logotyp. Zresztą zobaczycie sami na załączone poniżej fotografie.

Niestety, ale widoczne tu buty Xbox x Air Jordan 1 Mid nie zostaną wydane. Powstały tylko dla pracowników firmy na potrzeby targów E3.

Xbox x Air Jordan 1 Mid-1 Xbox x Air Jordan 1 Mid-2 Xbox x Air Jordan 1 Mid-3 Xbox x Air Jordan 1 Mid-4 Xbox x Air Jordan 1 Mid-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: