- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Yanwai i adidas projektują wyjątkowa wersję modelu Superstar

W ramach serii Adilicious niemiecka marka spod znaku Trzech Pasków współpracuje z najbardziej popularnymi i lubianymi miejscami na kulinarnej mapie świata. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że w Szanghaju nawiązali współpracę z Yanwai, aby stworzyć poniższe buty adidas Superstar.

Yanwai to nie tylko restauracja; to wyraz stylu życia. Ich pasja do serwowania nam rzeczy w ich najbardziej pierwotnej i autentycznej formie jest wyraźnie widoczna w tych butach, których design czerpie inspirację od dwoistej natury miasta.

Mamy zatem cholewkę podzieloną na dwie części. Zewnętrzna pokryta jest gładkim metaliczno srebrnym materiałem syntetycznym, który daje delikatny błysk. Z kolei strona wewnętrzna jest matowa, stonowana i pokryta siatką. Dopełnieniem tego zestawu są beżowe elementy, takie jak: wyściółka, podeszwa oraz gumowy toebox przypominający muszlę. Kropką nad i wydają się być zielone sznurówki oraz zapiętka w tym samym kolorze.

Premiera w oficjalnym sklepie internetowym adidasa odbędzie się 22 września bieżącego roku. Macie zatem sporo czasu, by zapoznać się z nimi dokładniej poprzez poniższe zdjęcia.

Yanwai x adidas Superstar
Matte Silver / Green Oxide / Tech Copper
HP2361
22 Wrzesień 2022
499 PLN

Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 1 Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 2 Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 3 Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 4 Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 5 Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 6 Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 7 Yanwai x adidas Superstar Matte Silver HP2361 8

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: