- Reklama -NikeNike

YBN Cordae dołącza do ekipy marki Puma!

Młody raper YBN Cordae dał się poznać nie tylko od strony muzycznej, ale również jako sneakersowy zapaleniec podczas zakupów kręconych przez magazyn Complex. Dziś dowiadujemy się, że zasila on szeregi ekipy sponsorowanej przez markę Puma.

Jak do tej pory reprezentantami niemieckiego brandu byli i są m.in. Big Sean, Meek Mill oraz G-Eazy. Jak ogłasza to marka – jego uliczny styl i bycie zapalonym fanem sneakrsów były głównymi przesłankami do tego by włączyć go do ekipy Youth Brand Ambassador.

21 raper, który obecnie mocno koncertuje, a zarazem zapowiada nowy solowy album, przekazał informację o współpracy z marką Puma poprzez swój Instagram. Na zdjęciu widzimy go przy stole pełnym sampli robiącego notatki, a wokół niego siedzi zespół przedstawicieli niemieckiej marki.

Teraz pojawiają się pytania czy współpraca będzie polegała tylko i wyłącznie na bazie „świeża twarz do promowania nowości” czy może YBN Cordae i Puma pokuszą się o stworzenie nowego modelu? Czas pokaże.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Blessed and excited to officially be apart of the @puma family as the Youth Brand Ambassador !!!! A lot of dope things on the way ! Stay tuned ?

Post udostępniony przez THE LOST BOY (@ybncordae)

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: