Z racji, że nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery to w ramach rekompensaty podrzucamy Wam kolejną porcję fot tatowych YEEZY Desert Rat 500, w kolorystyce oznaczonej jako Blush. Jak już zapewne wiecie, w tym przypadku raper/producent oraz projektant Kanye West zdecydował się postawić na jasny beż, który uzupełniony jest o szare dodatki. Do tego dochodzi bardzo charakterystyczne, wyróżniające się na tle reszty podeszwa, wyposażona w technologię adiPRENE.

Natomiast, jeśli chodzi o samą datę premiery to jeszcze nie znamy dokładnego dnia, ale tak jak już wspominaliśmy wcześniej poprzednio trzeba było kupić bluzę oraz spodenki, żeby mieć możliwość zakupu butów. Jednakże teraz zapowiedziana jest premiera nie tylko na yeezy.supply, ale również w oficjalnym sklepie adidas i u wybranych detalistów. Może to oznaczać, że widoczne tu adidas Yeezy Desert Rat 500 „Blush” wyjdą jako normalna limitowana edycja, a cenę jakiej możemy się spodziewać to okolice $200 dolarów.

Czekamy na więcej informacji a tymczasem odsyłamy Was do poniższej galerii:

YEEZY Desert Rat 500 Blush z kolejną porcja fot1 YEEZY Desert Rat 500 Blush z kolejną porcja fot2 YEEZY Desert Rat 500 Blush z kolejną porcja fot3 YEEZY Desert Rat 500 Blush z kolejną porcja fot4 YEEZY Desert Rat 500 Blush z kolejną porcja fot5 YEEZY Desert Rat 500 Blush z kolejną porcja fot6

Reklama
air jordan