- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearYohji Yamamoto ujawnia kolekcję „Replica SS96” nawiązującą do lat '90

Yohji Yamamoto ujawnia kolekcję „Replica SS96” nawiązującą do lat ’90

Yohji Yamamoto kontynuuje nawiązywanie do bogatego archiwum i sięga po niektóre ze swoich najbardziej znanych kolekcji. Linia Replica przywraca kluczowe elementy uwielbianej kolekcji odzieży męskiej zaprojektowanej na sezon wiosna / lato 1996.

Wspomniana kolekcja była przejściem od całych czarnych kolekcji Yamamoto w stronę nowości z niuansami jasnych kwiatowych wzorów dodających życia jego ubraniom. Zaprezentowany poniżej edytorial obejmuje bardzo nowoczesne spojrzenie na kolekcję lat 90-tych z nasyconym oświetleniem i streetwearową stylistyką, które podkreślają i tak już mocną kolekcję.

Kolekcja była zdominowana przez żywe kwiatowe nadruki i hafty, które podkreślały zamiłowanie streetwearowej ikony do kwiatów piwonii, feniksa i słonecznika. Pokaz na wybiegu był wyjątkowym widowiskiem nawet dla Yohji, który zwerbował grupę nastoletnich chłopców by przedstawili jego najnowsze dzieło. To tak jakby ci młodzi nastolatkowie nosili zaktualizowane wersje szaf swoich ojców, mając na sobie zbyt duże, ozdobione kwiatami ubrania, które tematycznie odegrały miłość Yohjiego do androgenicznych stylistyk.

Świeża kolekcja obejmuje takie propozycje jak cztery rodzaje kurtek / marynarek, cztery pary spodni i trzy koszule. Wszystkie elementy kolekcji zostały wiernie odtworzone, aby pasowały do swoich odpowiedników z wybiegu z połowy lat 90-tych.

Zjedź w dół i sprawdź galerię zdjeć z nowościami z kolekcji Yohji Yamamoto „Replica SS96”, które pojawią się w sprzedaży już 30 maja bieżącego roku. Będzie je można zakupić w sklepie Aoyama.

Yohji Yamamoto Aoyama Main Store
5 Chome-3-6 Minamiaoyama
Minato City, Tokyo 107-0062
Japan

Yohji Yamamoto Replica SS96 1 Yohji Yamamoto Replica SS96 2 Yohji Yamamoto Replica SS96 3 Yohji Yamamoto Replica SS96 4 Yohji Yamamoto Replica SS96 5 Yohji Yamamoto Replica SS96 6 Yohji Yamamoto Replica SS96 7 Yohji Yamamoto Replica SS96 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: