- Reklama -NikeNike

Young Leosia bohaterką kampanii SNIPES promującej buty Karl Kani

Jak już zapewne słyszeliście, wielka sieć sklepów SNIPES weszła już na dobre do Polski. Niedawno uruchomiła sklep internetowy oraz przekształciła wykupione sklepy Distance na swoje. Dziś mamy dla Was kolejną ciekawą informację – oto pierwsza kampania skierowana na nasz rynek. Jej bohaterką jest między innymi Young Leosia.

W kampanii „Walk Your Own Legacy” promującej buty Karl Kani 89 LXRY oprócz Leosi udział wzięli również Santa Salut z Hiszpanii, Guy2bezbar z Francji, JLord z Włoch oraz Monet192. Wszyscy doskonale reprezentują kampanijną deklarację na swój własny sposób – poprzez własne podróże i ambicje.

 

„Nigdy nie porzucaj swojego wewnętrznego dziecka i nie przestawaj marzyć. Idź w ślady swojego dziedzictwa! Young Leosia nosi Kani”

Buty wzorowane na koszykarskich modelach nadchodzi ze skórzaną cholewką w białym kolorze, który został dopełniony beżowym tyłem. Oba kolory spotkały się również przy barwieniu podeszwy. Kropką nad i jest odręczny napis / logotyp marki umieszczony na boku cholewki. Możecie się im przyjrzeć na dołączonych poniżej fotografiach.

Jeśli bylibyście zainteresowani butami Karl Kani 89 High, które promuje Young Leosia, to są już do kupienia w ich sklepie online.

Young Leosia Snipes Karl Kani 1 Young Leosia Snipes Karl Kani 2 Young Leosia Snipes Karl Kani 3 Young Leosia Snipes Karl Kani 4 Young Leosia Snipes Karl Kani 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: