- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylFashionYuni Ahn odchodzi z Maison Kitsuné

Yuni Ahn odchodzi z Maison Kitsuné

Yuni Ahn, pierwsza oficjalna dyrektor kreatywna Maison Kitsuné, ogłosiła, że ​​po trzech sezonach odejdzie z paryskiej firmy Maison Kitsuné.

Rzecznik Maison Kitsuné, zdradził WWD, że Ahn, która została powołana w 2018 roku na stanowisko dyrektora kreatywnego paryskiej marki, postanowiła się rozstać z brandem.

Wydając oświadczenie, Maison Kitsuné informuje, że: „Po znacznym rozwoju wewnętrznego zespołu pod kierownictwem Yuni Ahn, Maison Kitsuné zleci projekty nadchodzących kolekcji osobom z wewnątrz firmy, które zostaną niedługo ogłoszone”.

Yuni Ahn, która jest pierwszą dyrektor kreatywną zmienioną w tym roku, sprawiła, że marka ​​Maison Kitsuné podążyła w bardziej modowym kierunku. Korzystając ze swojego doświadczenie jako dyrektor ds. projektowych w Céline, Yuni projektowała luksusowe elementy inspirowane sportem retro.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kto zastąpi Ahn na jej stanowisku, ale francuska marka zasygnalizowała, że ​​nowy dyrektor kreatywny będzie członkiem obecnego zespołu, ale nie ogłosi się tego, dopóki marka nie zaplanuje prezentacji na Paris Fashion Week.

„Chcemy podziękować Yuni Ahn za znaczące osiągnięcia dokonane dzięki jej zaangażowaniu” – kontynuowali współzałożyciele Maison Kitsuné: Gildas Loaëc i Masaya Kuroki. „Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za to, że wytyczyła ścieżkę dla naszych ambicji i na tych fundamentach nadal będziemy budować i rozwijać Maison Kitsuné w kierunku niezależnego paryskiego domu mody, którym chcemy zostać”.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: