- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignZabawki Medicom Toy BE@RBRICK "Breaking Bad"

Zabawki Medicom Toy BE@RBRICK „Breaking Bad”

Japońska firma Medicom Toy szykuje się do premiery nowych zabawek BE@RBRICK nawiązujących do serialu „Breaking Bad”.

Pierwszą figurką jest postać Walter White, która przedstawiona jest w gumowym żółtym kombinezonie laboratoryjnym i czarnym fartuchu. Szarą i różową maskę umieszcza się u góry głowy zamiast uszu, a do tego widzimy surową minę White’a. Podobnie jak w serialu, White pojawia się w prostokątnych okularach i z grubą kozią bródką, a nawet ma mały pieprzyk po lewej stronie twarzy.

Druga figurka nawiązuje do spalonego różowego misia. Trzy czwarte figurki to różowe uszy, fioletowo-różowe futro i białe ciało, czyli kolory oryginalnego miśka, a jedna czwarta kawałka po lewej stronie została przyciemniona na czarno, aby zilustrować ślady poparzeń – na tej stronie widzimy szare uszy i brakujące oko.

Obie zabawki Medicom Toy BE@RBRICK „Breaking Bad” pojawią się w komplecie 100% i 400%, czyli w wysokości odpowiednio 7 oraz 28 centymetrów. Można je kupić w sklepie cjmart.

Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 1 Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 2 Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 3 Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 4 Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 5 Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 6 Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 7 Medicom Toy BEARBRICK Breaking Bad 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: