- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersPharrell Williams zdradził jak będzie wyglądał całkiem nowy model - adidas NMD...

Pharrell Williams zdradził jak będzie wyglądał całkiem nowy model – adidas NMD S1

Od debiutu modelu adidas NMD minęło już 6 lat. Od 2015 roku na sklepowych półkach pojawiło się już kilku mniej lub bardziej udanych wariacji, ale to nie oznacza, że projektanci adidasa spoczęli na laurach. Już niedługo przedstawią oficjalnie całkiem nowy model adidas NMD S1, który przedpremierowo ujawnił Pharrell Williams.

Podobnie jak jej poprzednicy, ta najnowsza oferta ma w pełni dzianą cholewkę i ma syntetyczne nakładki na lekko przezroczystych panelach bocznych, które pełnią również funkcję logo Trzech Pasków. Konstrukcja to jedna spójna konstrukcja bez wyodrębnionego języka, a samo wiązanie przechodzi przez drobne pętelki wychodzące z cholewki.

Jednak najwięcej uwagi przykuwa sama podeszwa. Zespół projektantów niemieckiej marki tworzy futurystycznie wyglądającą podeszwą środkową, która ma dodatkowe bloki w przedniej części stopy i pod piętą, które lekko wystają i nadają butom nieco wielowymiarową konstrukcję. Co ciekawe, jej spód wygląda dość agresywnie, a poszczególne elementy na spodzie stworzyły logotypy adidas Trefoil.

Oczywiście na chwilę obecną szczegóły premiery nowych adidas NMD S1 owiane są tajemnicą. Jak tylko będzie wiadomo kiedy pojawią się w sklepie pod tym linkiem to od razu damy Wam znać.

zajawka adidas NMD S1 1 zajawka adidas NMD S1 2 zajawka adidas NMD S1 3

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: