- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNowa kolorystyka samowiążących Nike Adapt Auto Max

Nowa kolorystyka samowiążących Nike Adapt Auto Max

Ledwo co kilka postów temu prezentowaliśmy pierwszą kolorystykę samowiążących się Nike Adapt Auto Max, a już do sieci wyciekła kolejna kolorystyka. Tym razem przed Wami wariant nazwany roboczo Grey / Gum.

Na pierwszy rzut oka cholewka jest niemalże identyczna. Tu również mamy minimalistyczną konstrukcję w jasnym odcieniu szarości, ale Swoosh będzie w odcieniu bieli. Największą różnicę widzimy przy podeszwie, która tym razem będzie zabarwiona na kolor pomarańczowy niczym z gumowych halówek. Jej druga część będzie w kolorze szarym, który dodatkowo pokryto nieregularnymi i przypadkowymi czarnymi liniami, przez co całość wygląda jakby była popękana. Projekt dopełniają czarne akcenty rozsiane w kilku częściach podeszwy.

Rzecz jasna całość będzie bazowała na systemie samowiążącym sterowanym przez przyciski ulokowane w podeszwie i sterowanym być może przy pomocy smartfona.

Oczywiście szczegóły dotyczące premiery samowiążących się butów Nike Adapt Auto Max owiane są tajemnicą, ale według pierwszy spekulacji mogą być dostępne już w Air Max Day w ich oficjalnym sklepie online.

zajawka Nike Adapt Auto Max grey gum CW7304-001 1 zajawka Nike Adapt Auto Max grey gum CW7304-001 2 zajawka Nike Adapt Auto Max grey gum CW7304-001 3 zajawka Nike Adapt Auto Max grey gum CW7304-001 4 zajawka Nike Adapt Auto Max grey gum CW7304-001 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: