- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmZapowiedź drugiego sezonu "Mindhunter" z Charlesem Mansonem

Zapowiedź drugiego sezonu „Mindhunter” z Charlesem Mansonem

Netflix w końcu ujawnił pierwsze szczegóły i video zapowiedź dotyczącą długowyczekiwanej drugiej serii serialu Mindhunter, który jest bezsprzecznie jedną z ich najlepszych produkcji.

Najwięcej emocji w tym jednominutowym materiale wzbudzają Charles Manson i Son of Sam. Nowe video rozpoczną się od wizyty agentów FBI, Holdena Forda (Jonathan Groff) i Billa Tencha (Holt McCallany) u znajomej twarzy, u zabójcy Eda Kempera (Cameron Britton), aby wspólnie skupić się na nowym, nieznanym jeszcze seryjnym mordercy. Ujęcia przerywane są scenami przedstawiającymi kobietę, która odkrywa w swojej łazience coś przerażającego.

Drugi sezon będzie przedstawiał sprawy związane z morderstwami dzieci w Atlancie, które miały miejsce w latach 1979–1981, w których zamordowano co najmniej 28 nastolatków i dzieci afroamerykańskich, poruszony zostanie temat Charlesa Mansona, Son of Sam (znanego również jako David Berkowitz) i zamaskowanego BTK Stranglera.

A kiedy premiera drugiej serii serialu Mindhunter? Netflix zapowiada, że wszystkie dziewięć epizodów pojawi się już 16 sierpnia.

Jeśli jakimś cudem jeszcze tego nie widziałeś lub chcesz sobie przypomnieć 1 sezon to wpadaj pod ten link.

https://www.youtube.com/watch?v=wIazdDw4tao

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: