- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersZapowiedź kolaboracyjnych butów Supreme x Nike Air Cross Trainer III Low

Zapowiedź kolaboracyjnych butów Supreme x Nike Air Cross Trainer III Low

Jeszcze nie opadł kurz po kolaboracji Supreme x Nike, która przyniosła nam luksusowe wydania Air Max 95, a nowojorski brand powoli szykuje się do kolejnego przedsięwzięcia jakim będzie wydanie butów Nike Air Cross Trainer III Low, oczywiście ich projektu.

Tym razem dyrektor kreatywny legendarnej nowojorskiej marki wziął na warsztat buty wykorzystywane podczas treningu w różnych dyscyplinach sportowych, które na sklepowych półkach zadebiutowały już na samym początku lat ’90. Buty wyposażone w system Air w podeszwie będą wykonane ze skóry, która w bocznych sektorach cholewki oraz na górze toeboxa będzie perforowana, czyli będzie posiadała mini otwory.

Dziś pokazujemy Wam zdjęcia kolorystyki opisywanej jako Black / Black – Gorge Green / University Red, ale na początku 2020 roku razem z nimi pojawi się również wersja White / Pine Green – University Gold.

Jak tylko zdobędziemy więcej zdjęć oraz informacje związane z premiera butów Supreme x Nike Air Cross Trainer III Low to o razu damy Wam znać. Do tego czasu możecie się zapoznać z historią całej linii obuwi Nike Air Trainer z jednego z naszych artykułów.

Supreme x Nike Air Cross Trainer III Low 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcesolebyjc
- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: