- Reklama -Samsung
Strona główna Sztuka Film Netflix i Complex szykują na wrzesień nowy serial „Sneakerheads”

Netflix i Complex szykują na wrzesień nowy serial „Sneakerheads”

Complex Networks i Netflix szykują się do premiery serialu komediowego „Sneakerheads”, który zadebiutuje już we wrześniu bieżącego roku.

Głównym bohaterem nadchodzącej produkcji będzie Allen Maldonado, który wcieli się w rolę Devina, byłego sneakerheada, który obecnie stara się być przykładnym ojcem. Zdecydował się jednak na powrót i z miejsca zaliczył wpadkę na $5000 dolarów, a wszystko przez starego ziomka Bobby’ego (granego przez Andrew Bachelora a.k.a. King Bacha).

Oprócz Maldonado i Bachelora w serialu „Sneakerheads” zagrają również Jearnest Corchado, Matthew Josten, Yaani King Mondschein, Justin Lee oraz Aja Evans.

W oświadczeniu Jay Longino (producent) powiedział, że serial – wyreżyserowany przez płodnego autora teledysków Dave’a Meyersa – był dla niego wyjątkową i rzadką okazją do zrealizowania jednego z jego pasjonujących projektów.

„Wprawdzie serial nazywa się 'Sneakerheads', ale nie musisz być kolekcjonerem, ani nawet wiedzieć nic o butach, aby odnieść się do tego, o co w nim naprawdę chodzi” – powiedział Longino. „Rzeczy takie jak przyjaźń, rodzina i pogoń za pasją to tematy, które rezonują ze wszystkimi. Kiedy byłem dzieckiem dorastającym w Atlancie, Michael Jordan dał mi parę swoich butów Air Jordan 4 White Cement po tym, jak rzucił w nich 48 punktów przeciwko Hawks. Kilka lat później moja mama przypadkowo sprzedała je na wyprzedaży garażowej. Oczywiście wtedy o tym nie wiedziałem, ale ten moment był zalążkiem, który teraz przerósł się w serial Sneakerheads”.

Premiera serialu Sneakerheads w Netflix pod tym linkiem przewidziana jest na 25 września bieżącego roku.

sneakerheads complex netflix 1

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: