- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersZapowiedź projektu Nike SB Dunk High „Phillies Blunt”

Zapowiedź projektu Nike SB Dunk High „Phillies Blunt”

To już się robi mało zabawne, jak to mają wytrzymać nasze portfele?! Nike SB po wersjach „Strawberry Cough” oraz Atlas wypuści kolejny wariant modelu Dunk High, a chodzi o kolorystykę ochrzczoną jako „Phillies Blunt”.

Phillies to marka amerykańskich cygar, pierwotnie produkowanych w Filadelfii w Pensylwanii, od której marka bierze swoją nazwę. Są one na ogół używane przez palaczy marihuany w Stanach Zjednoczonych.

Konstrukcja wysokiej cholewki Dunków opierać się będzie na białawej pomarszczonej skórze, którą dopełnią beżowe panele z zamszu umieszczone na tyle, przy wiązaniu i wokół toeboxa. Przełamaniem wydaje się bordowy boczny Swoosh z dodatkową brązową obwolutą. Oba kolory spotykają się również na spodzie białawej podeszwy z czarnym paskiem. Możecie się im przyjrzeć na dołączonych poniżej fotografiach i sami ocenić efekt końcowy.

Szczegóły premier butów Nike SB Dunk High „Phillies Blunt” w polskich sklepach miniramp i SH Store owiane są jeszcze tajemnicą, ale trzymamy rękę na pulsie i jak się czegoś dowiemy to od razu damy Wam znać.

Nike SB Dunk High Phillies Blunt 1 Nike SB Dunk High Phillies Blunt 2 Nike SB Dunk High Phillies Blunt 3

PHILLIES BLUNTS - 5X10 PACKS - NATURAL FLAVOR - HBI Canada

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcesolebyjc
- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: