- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersDuet Stone Island x New Balance zapowiada kolaborację!

Duet Stone Island x New Balance zapowiada kolaborację!

Dziś dowiadujemy się, że duet Stone Island x New Balance łączą siły, aby rozpocząć długoterminową współpracę. Ich wspólnie zaprojektowane produkty będą dostępne jeszcze w tym roku.

Wstępne rozmowy opierały się na wspólnej wizji rozwoju sneakersowej współpracy, która będzie się rozwijać w kilku różnych falach w ciągu najbliższych kilku lat. Obie marki dzielą podobne wartości w zakresie badań i funkcjonalności w swoich obszarach wiedzy i przyjmują analityczne podejście do innowacyjnego projektowania opartego na danych.

„Nasza współpraca z Stone Island jest zakorzeniona nie tylko w innowacjach w zakresie wydajności, ale także na podnoszeniu naszych wspólnych wartości, takich jak wysokiej klasy rzemiosło i najwyższa jakość produktów” – powiedział Chris Davis, dyrektor ds. Marketingu w New Balance. „Zarówno New Balance, jak i Stone Island to niezależne marki o silnych zdolnościach do podejmowania obliczonego ryzyka. Oboje jesteśmy dumni z tego, że trzymamy rękę na pulsie kultury, rozwijając nasze bogate dziedzictwo i tworząc autentyczne doświadczenia związane z marką dla naszych globalnych konsumentów. Z niecierpliwością czekamy na przekraczanie granic i eksperymentowanie z projektowaniem.”

Każda marka ma silne korzenie rodzinne i solidne dziedzictwo oraz otworzy swoje drzwi do głębszych badań i eksperymentów w celu współpracy nad ekscytującymi innowacjami produktowymi.

„Istnieje tylko ograniczona liczba marek, które można nazwać ikonicznymi” – powiedział Carlo Rivetti, prezes i dyrektor kreatywny Stone Island. „Dzieje się tak ze względu na konsekwencję w całej ich historii, ich silną wizję i nieskończoną pasję wkładaną w tworzenie produktów, zawsze mając na celu służenie użytkownikom końcowym. Bez ustępstw na rzecz samozadowolenia. Stone Island i New Balance wykazały, że należą do tej grupy. Wymiana koncepcji i pomysłów poprzez otwieranie drzwi zespołom badawczo-rozwojowym drugiej strony w celu stworzenia świetnego, mocnego produktu jest ekscytującym i najważniejszym przesłaniem, jakie możemy wspólnie przekazać naszym odbiorcom.”

Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się doczekać pierwszych efektów ich pracy. Jak tylko zdobędziemy nowe informacje o Stone Island x New Balance to od razu damy Wam znać.

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: