- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearZapowiedź wspólnej kolekcji Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT

Zapowiedź wspólnej kolekcji Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT

Urodzony w Ohio artysta Daniel Arsham został niedawno zaproszony do współpracy z Pokémon, czego efektem będą nie tylko rzeźby, ale również kolekcja odzieży Uniqlo UT.

Zapowiedź tego przedsięwzięcia pojawiła się w postaci krótkiej animacji, którą wrzucono w Social Media. Wspomniany klip pokazuje Pikachu, który odkrywa siebie samego w postaci rzeźby w stylu Arshama z poddanego erozji kwarcu. Poprzez ten projekt amerykański artysta zamierza nie tylko wprowadzić wszechświat Pokémon do swojej pracy, ale także sprawić, by jego praca „infiltrowała wszechświat Pokémon”.

„Z przyjemnością witam Daniela Arshama jako naszego partnera w tej współpracy”, powiedział Tsunekazu Ishihara, CEO The Pokémon Company. „Poprzez jego pracę pragnę, aby ludzie na całym świecie „zagłębili się” w wyobraźnię i zastanowili się, jak będzie wyglądały Pokémony za tysiąc lat.”

Całe przedsięwzięcie obejmie nie tylko kolekcję rzeźb, w której znajdą się takie postacie jak Pikachu, Ash Ketchum, ale także kartę Charizard Pokémon. Arsham ujawnił również, że następnym krokiem będzie wspólna kolekcja odzieży powstałej razem z Uniqlo UT.

Premiera kolekcji odzieży Daniel Arsham x Pokémon x Uniqlo UT ustawiona jest na 24 kwietnia bieżącego roku. Jak tylko zdobędziemy zdjęcia poszczególnych propozycji to od razu damy Wam znać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ARSHAM STUDIO 3020 (@danielarsham)

Daniel Arsham x Pokemon 1

Daniel Arsham x Pokemon 2

Daniel Arsham x Pokemon 3

Daniel Arsham x Pokemon 4

Daniel Arsham x Pokemon 5

Daniel Arsham x Pokemon 6

Daniel Arsham x Pokemon 7

Daniel Arsham x Pokemon 8

Daniel Arsham x Pokemon 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: