- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Duet WTAPS x NEIGHBORHOOD wyda wspólną kolekcję!

Początek 2020 roku rozpocznie się bardzo mocną kolaboracją WTAPS x NEIGHBORHOOD, przy jednym stole zasiadły legendy japońskiego streetwearu: Tetsu Nishiyama oraz Shinsuke Takizawa.

Wymiana doświadczeń i wizji, które skupiają się mocno wokół wojskowej estetyki i zamiłowania do motorów, przyniesie nam małą, ale za to treściwą kolekcję. Na sklepowych półkach pojawi się czarny skórzany bomber z białym rękawem pokrytym nazwą WTAPS, a także koszule wojskowe w militarnej zieleni oraz czerni z małym brandingiem na piersiach i skrzyżowanymi kośćmi na plecach. Ciekawostką jest to fakt, że obie te pozycje będą miały na górze ramienia białą metkę z onaczeniami i informacjami na temat kolaboracji. Do tego dojdą białe i czarne longsleeve’y oraz bluzy z kapturem, na których pojawi się biało czarna szachownica. Kolekcję domknie zestaw t-shirtów utrzymanych w podobnym klimacie.

Premiera kolekcji WTAPS x NEIGHBORHOOD przewidziana jest na 2 stycznia bieżącego roku i najprawdopodobniej będzie ją można kupić w ich sklepach online (link 1, link 2).

WTAPS x NEIGHBORHOOD SS20 1 WTAPS x NEIGHBORHOOD SS20 2 WTAPS x NEIGHBORHOOD SS20 3 WTAPS x NEIGHBORHOOD SS20 4 NEIGHBORHOOD x WTAPS SS20 5 NEIGHBORHOOD x WTAPS SS20 6 NEIGHBORHOOD x WTAPS SS20 7 NEIGHBORHOOD x WTAPS SS20 8 NEIGHBORHOOD x WTAPS SS20 9 WTAPS x NEIGHBORHOOD SS20 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: