NikeiD to jedna z najlepszych rzeczy jakie przytrafiły się w sneakersowej zajawce. Nie podoba Ci się to co wychodzi? Chcesz się wyróżniać, mieć coś wyjątkowego oraz unikalnego? Nic prostszego, sam sobie to zaprojektuj.

W najnowszej edycji NikeiD pojawiają się ponadczasowe klasyki, które chyba każdy z nas powinien mieć w szafie – Nike Cortez. Pośród nowych opcji widzimy wzór kamuflażu, który niedawno pojawił się również przy Air Force 1. Do wyboru mamy aż cztery różne wzory po dwa kolory każdy. To jednak nie koniec, ponieważ oprócz tego możecie wybrać materiały: nylon, zamsz oraz skórę, przy czym takie zmiany materiałowe np. na skórę wiążą się z niedużą dopłatą, ale to logiczne. Do tego dochodzą akcenty, dodatki i własne napisy na tyle. Wisienką na torcie jest powrót mini Swoosha na przodzie cholewki. Petarda!

To nie koniec dobrych wiadomosci. Nie dość, że ekipa z Oregnu zmniejsza cenę za zaprojektowaną przez Ciebie parę to jeszcze dostarczy Ci ją jeszcze szybciej niż do tej pory. Już po 3 tygodniach możesz cieszyć się ze swojej pary!

Sprawdź jaka to frajda zaprojektować buty, których nie będzie miał nikt inny na świecie! Poniżej na zdjećiach znajdziesz kilka inspiracji.

PRZEJDŹ DO PROJEKTOWANIA

 

Nike-Cortez-ID-01 Nike-Cortez-ID-02 Nike-Cortez-ID-03 Nike-Cortez-ID-04 Nike-Cortez-ID-006

Reklama
air jordan