- Reklama -NikeNike

Mamy pierwsze zdjęcia kolaboracyjnych A Ma Maniere x Air Jordan 3

Na sneakersowym rynku dzieje się tyle, że sami już nie wiemy skąd na to wszystko brać kasę, a jeszcze teraz dokładamy kolejny specjalny projekt. Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie pierwsze dokładne zdjęcia nadchodzących kolaboracyjnych A Ma Maniere x Air Jordan 3.

W zbliżającym się projekcie otrzymujemy wszystko czego obecnie pragniemy. Po pierwsze wybrano jedną z najlepszych sylwetek z całej rodziny Jordanów. Po drugie kolorystyka wydaje się być stonowana i bez zbędnych krzykliwych rozwiązań. Biała skórzana cholewka została dopełniona zamszowymi panelami, które znalazły się w miejscach, gdzie zazwyczaj widzimy Elepehant Print oraz przy wiązaniu i na kołnierzu. Trzecią ciekawostką są pożółkłe oczka na sznurówki i podeszwa, co idealnie wpasowuje się w panującą obecnie modę na vintage. Na koniec wspomnimy o odrobinie luksusu i wyjątkowości, czyli o aksamitnej wyściółce z dodatkowymi przeszyciami.

Oczywiście na tym etapie nie zakomunikowano szczegółów dotyczących formy dystrybucji i daty ich premiery. Jak tylko pojawi się coś nowego to od razu damy Wam znać, zatem śledźcie nas uważnie.

A Ma Maniere x Air Jordan 3
White / Medium Grey – Violet Ore – White
DH3434-110
Wiosna 2021
$200

A Ma Maniere x Air Jordan 3 DH3434-110 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: