Strona główna Styl Sneakers Tak będą wyglądały całkiem nowe adidas Yeezy 1020V „Orange”

Tak będą wyglądały całkiem nowe adidas Yeezy 1020V „Orange”

Już dawno nie mieliśmy czegoś nowego z obozu Kanyego Westa i jego zespołu designerów w adidasie. Aż do dziś! Przed Wami dokładne zdjęcia nowego modelu adidas Yeezy 1020V w kolorystyce Orange.

Nowy projekt charakteryzuje się kilkoma ważnymi aspektami, które wyróżniają go na tle innych propozycji na rynku. Po pierwsze nie widzimy tu tradycyjnego wiązania, a jedynie neoprenowy język przykryty zapinanymi na zamek błyskawiczny. Oba elementy mamy w tym przypadku zabarwione na beżowo. Boczne panele sięgające wysoko za kostkę zostały wykonane z siateczkowego tworzywa i dodatkowo umieszczono pod spodem wytłoczone delikatne fale, a rowki pokazuje trzy paski. Na koniec wspomnimy jeszcze o podgumowanym toeboxie i agresywnej podeszwie z gumy Continental, która powinna się idealnie sprawdzić w warunkach jesienno zimowych.

Oczywiście na tym etapie trudno o szczegóły związane z ich premierą w ich sklepie internetowym. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji na temat adidas Yeezy 1020V to od razu damy Wam znać.

 

adidas Yeezy 1050 Orange 1 adidas Yeezy 1050 Orange 2 adidas Yeezy 1050 Orange 3 adidas Yeezy 1050 Orange 4 adidas Yeezy 1050 Orange 5

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: