- Reklama -NIkeNIke

Oto pierwsze zdjęcia nowych adidas Yeezy Boost 350 V2 „Yecher”

Nie ma praktycznie miesiąca, w którym Kanye west i jego ekipa designerów spod znaku Trzech Pasków nie wypuściłaby nowej wersji butów adidas Yeezy Boost 350 V2. Już za kilka tygodni na sklepowe półki wjedzie nowy wariant zatytułowany „Yecher”. Poniżej wklejamy jego pierwsze dokładne zdjęcia.

Dobrze wszystkim znana Primeknitowa sylwetka stojąca na podeszwie z pianką adidas Boost, będzie tym razem skąpana w odcieniach beżu i brązu. Dzieje się tu tak wiele, że aż trudno jednoznacznie zdefiniować ten projekt. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie przędzy zabarwionej na kolor niebieski. Użyto jej tylko przy bocznej smudze, która idealnie przełamała mdłe odcienie beżu. Na koniec jeszcze warto wspomnieć, że całość zostanie osadzona na pomarańczowo brązowej podeszwie. Butach zabraknie napisu na boku i pętelki umieszczonej na tyle.

Według pierwszych zapowiedzi buty adidas Yeezy Boost 350 V2 „Yecher” pojawią się w oficjalnym sklepie adidas 11 listopada bieżącego roku. Do tego czasu przyjrzyjcie się dokładnie wklejonym fotografiom.

zdjecia adidas Yeezy Boost 350 V2 Yecher 1 zdjecia adidas Yeezy Boost 350 V2 Yecher 2 zdjecia adidas Yeezy Boost 350 V2 Yecher 3

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: