- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Skateshop froSkate będzie miał swoje kolaboracyjne Nike SB Dunk High

Ekipa Nike SB nie daje o sobie zapomnieć. Nie dość, że do sklepów wysyłają swoje własne projekty, to jeszcze dokładają do tego przedsięwzięcia kolaboracyjne. Jednym z nadchodzących będzie nowe wydanie Nike SB Dunk High zaprojektowane przez chicagowski skateshop froSkate.

Buty mają białą skórzaną bazę, którą zestawiono z kolorowymi i niedopasowanymi nakładkami oraz z czarnym logo Swoosh po bokach. Potwierdzeniem, że ta para rzeczywiście jest kolaboracją z froSkate, jest branding na metce na języku i na wkładce. Dopełnieniem wyglądu jest biała podeszwa środkowa i lodowoniebieska podeszwa zewnętrzna z charakterystycznymi kolorowymi plamami, które pojawiają się również na wkładkach.

Tuż pod tym tekstem znajdziecie dokładne zdjęcia nadchodzącego projektu froSkate x Nike SB Dunk High. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji na ich temat oraz poznamy szczegóły ich premiery to od razu damy Wam znać.

zdjecia froskate x nike sb dunk high 5 zdjecia froskate x nike sb dunk high 2 zdjecia froskate x nike sb dunk high 3 zdjecia froskate x nike sb dunk high 4 zdjecia froskate x nike sb dunk high 1 zdjecia froskate x nike sb dunk high 6

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: