- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Wyciekły zdjęcia drugiej kolorystyki projektu KASINA x Nike Air Max 1

Kilka tygodni temu fanów modelu Air Max 1 zelektryzowała wieść o nadchodzącej wersji powstałej w kolaboracji na linii Kasina x Nike. Okazuje się, że wspomniana dwójka zaserwuje nam nie jedną, a dwie wersje. Dziś mamy dla Was pierwsze zdjęcia wariantu 'Grey’.

Kaczka mandarynka, która była główną inspiracją przy projektowaniu tego przedsięwzięcia, znana jest z łączenia się w pary na lata. Zatem skoro pokazano pierwszą kaczuchę to pora przedstawić jej partnera.

Podobnie jak to było przy pierwszym projekcie, tak i teraz zastosowano szereg rozmaitych materiałów, których zazwyczaj nie widujemy przy Jedynkach. Włochaty zamsz, końskie włosie, skóra, to tylko cześć z nich. Jeśli chodzi o barwy to dominują odcienie czerni, granatu i szarości.

Jak tylko zdobędziemy więcej informacji co do premiery opisywanego projektu Kasina x Nike Air Max 1 to od razu się z Wami podzielimy.

kasina x nike air max 1 mandarin duck grey 1 kasina x nike air max 1 mandarin duck grey 2 kasina x nike air max 1 mandarin duck grey 3 kasina x nike air max 1 mandarin duck grey 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: