- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Szykujcie się na wydanie Kith x New Balance 990v3 „Daytona”

Ronnie Fieg stojący za firmą i butikami KITH powraca do nas z kolejnym specjalnym projektem. Przed Wami nadchodzące New Balance 990v3 w dobra znanej kolorystyce „Daytona”, którą możecie kojarzyć z wydania New Balance 1600 z 2013 roku.

Kolorystyka z jasnym brązem, kremem, kolorem niebieskim i różowym, została zainspirowana rodzinnymi wakacjami, na które rodzina Fiega jeździła do Daytona Beach na Florydzie, gdy był dzieckiem. Ten schemat kolorów został teraz przeniesiony do 990v3.

Mikroperforowany zamsz na kołnierzu oraz górze toeboxu wraz z jego ubudową zostały zabarwione niebiesko. Idąc bokiem widzimy kremowe panele z wyrazistym różem w postaci bocznej eNki. Kierując wzrok na piętę zauważycie beżowe panele dopełnione napisami z nazwą modelu. Wszystko to będzie osadzone na białej podeszwie z jasnożółtymi elementami pod piętą.

Buty zostaną dostarczane w specjalnym pudełku z workiem na kurz i dwoma dodatkowymi zestawami sznurówek. Niestety, ale premiera nadchodzących Kith x New Balance 990v3 „Daytona” jeszcze nie została ogłoszona. Możemy się ich spodziewać prawdopodobnie na początku nowego roku w ich sklepie online.

Kith x New Balance 990v3 Daytona 1 Kith x New Balance 990v3 Daytona 2 Kith x New Balance 990v3 Daytona 3 Kith x New Balance 990v3 Daytona 4 Kith x New Balance 990v3 Daytona 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: