- Reklama -NikeNike

Oto dokładne zdjęcia butów MISBHV x Reebok DMX Daytona

Chyba żadna kolaboracja z Polski nie wzbudzała tyle emocji i entuzjazmu co wspólny projekt powstały na linii MISBHV x Reebok, który bazuje na butach Reebok DMX Daytona. Poniżej znajdziecie ich dokładne fotografie.

Natalia Maczek oraz Tomek Wirski, para która stoi z obecnym sukcesem polskiej marki, wzięła na warsztat biegówki z przełomu 1999 i 2000 roku. Mowa tu o butach Reebok DMX Daytona, za projekt których odpowiadał Christian Tresser (ten sam który zaprojektował Air Max 97).

Jednakże wspomniana wyżej dwójka zdecydowała nadać butom charyzmy i wyjątkowego charakteru poprzez zmianę cholewki na bardziej nowoczesne ujęcie. Zrezygnowano z tradycyjnego rozwiązania zastępując je specjalną powłoką z syntetycznymi szaroniebieskimi panelami przy podeszwie (które są odblaskowe) i wykończoną zamkiem błyskawicznym przezierną konstrukcją w górnej partii cholewki, przez którą widzimy system wiązania. Projekt dopełniono czarnym minimalistycznym brandingiem na boku oraz sporych rozmiarów napisem na tyle buta z nazwą polskiej marki. Wspomnianej wcześniej wiązanie nie kończy się w tradycyjny sposób, ponieważ sznurówki poprowadzono wokół kołnierza i zakończono zatrzaskiem na zapiętce. Kropką nad i zdaje się być półprzezroczysta lodowo niebieski spód podeszwy.

Konkretów co do premiery butów MISBHV x Reebok DMX Daytona niestety jeszcze nie znamy, ale spekuluje się o najbliższych tygodniach. Ich cena powinna oscylować w okolicach €350 Euro.

Zerknijcie zatem na załączone poniżej zdjęcia i sami oceńcie efekt końcowy.

MISBHV x Reebok DMX Daytona 1 MISBHV x Reebok DMX Daytona 2 MISBHV x Reebok DMX Daytona 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcefamily
- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: