- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDokładne zdjęcia zbliżających się Nike SB Dunk Low „Grateful Dead”

Dokładne zdjęcia zbliżających się Nike SB Dunk Low „Grateful Dead”

Po pierwszy przeciekach i niewyraźnych zdjęciach wreszcie mamy dokładny podgląd na zbliżające się buty Nike SB Dunk Low „Grateful Dead”, z którymi zapoznamy Was poprzez ten wpis.

Po nieśmiałym powrocie w 2018 roku i mocnym zeszłym roku to było więcej niż pewne, że ten rok zostanie zalany kolaboracyjnymi i specjalnymi projektami Dunków. Każda propozycja – nieważne czy regularne wydanie czy kolaboracja – wszystko schodzi w kilka minut, a cena na rynku wtórnym skacze po kilkaset procent w górę.

Zatem nie dziwi nas fakt, że ekipa designerów amerykańskiej marki szykuje kolejne specjalne wydanie. Tym razem projekt czerpie inspirację z okładki albumu grupy psychrockowej z 1973 roku „History of the Grateful Dead, Volume One (Bear’s Choice)” oraz stylizowanych maszerujących niedźwiedzi, które ją uświetniły.

Projektanci sięgnęli do klasycznej propozycji nadając jej nowy wymiar poprzez zastosowanie nietypowych rozwiązań oraz materiałów. Zerknijcie na górę toeboxa, boczne panele oraz kołnierz, które wykonano z futerka, natomiast pozostałe panele i elementy mamy w zamszu. Projekt zdobi niebieski Swoosh z ostrymi zakończeniami na wzór futra misiów ze wspomnianej wyżej okładki. Oba kolory spotykają się raz jeszcze przy okazji barwienia podeszwy. Kropką nad i wydaje się specjalny język z misiem zamiast metki i skrytką na „palenie” z zapięciem na zamek błyskawiczny.

Szczegóły dotyczące premiery opisywanych Nike SB Dunk Low „Grateful Dead” owiane są tajemnicą, ale jak tylko zdobędziemy dokładne informacje to od razu się nimi podzielimy.

Nike SB Dunk Low Grateful Dead 0 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 1 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 2 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 3 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 4 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 5 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 6 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 7 Nike SB Dunk Low Grateful Dead 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: