- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersWyciekły zdjęcia nowych Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1...

Wyciekły zdjęcia nowych Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 High

Travis Scott czego nie dotknie to zamienia w złoto. Teraz przy jednym stole zasiadł z legendą Hiroshi Fujiwarą z fragment design i wspólnie „zaprojektowali” specjalne Air Jordan 1 High.

W dalszej części wpisu znajdziecie pierwsze dokładne zdjęcia nadchodzącego wydania. Bazą projektu wydaje się być biała skóra okupująca boczne panele i okolice wiązania, a także wokół toeboxu. Towarzyszy temu kolor niebieski na perforowanej górze toeboxu, na bocznym skrzydle z logotypem oraz na pięcie. Kropką nad i wydaje się być czarny kołnierz. Wszystko to będzie stało na pożółkłej podeszwie z niebieskim spodem. Jednak najważniejszy wydaje się być odwrócony Swoosh w kontrastowej czerni. Coś co znamy z rozchwytywanych Jedynek sprzed kilku sezonów.

zdjęcia Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 High 1 zdjęcia Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 High 2 zdjęcia Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 High 3 zdjęcia Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 High 4

Dlaczego napisaliśmy, że „zaprojektowali”? Zerknijcie na załączoną fotografię z Boom Magazine przedstawiającą prawdopodobnie sample Reverse Royal z 1994 roku. Zatem domyślamy się, że Hiroshi Fujiwara wybrał sylwetkę, natomiast Travis odwrócił Swoosh i zabarwił go na czarno. Koniec pracy.

To wszystko nie zmiana faktu, że każdy z nas będzie stawał do losowania i starał się kupić parę dla siebie lub na resell. Do prawdopodobnej premiery Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 High ma dojść na jesień, ale nie wiemy czy skończy się wydaniem Family and Friends czy trafią do szerszej dystrybucji i na przykład pojawią się na Nike SNKRS. Czas pokaże.

air jordan 1 reverse royal sample air-jordan-1-sample-og-750×400

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: