- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Tak będą wyglądały nowe adidas Yeezy Boost 380 „Alien Blue”

Tak będą wyglądały nowe adidas Yeezy Boost 380 „Alien Blue”

Zaledwie kilka dni temu pokazywaliśmy oficjalne zdjęcia butów adidas Yeezy Boost 380 w kolorystyce „Yecoraite”, a już możemy Wam zapowiedzieć kolejny projekt. W dalszej części wpisu możecie się zapoznać z pierwszymi wariantu nazwanego roboczo „Alien Blue”.

Zapewne u części z Was w głowach pojawia się właśnie kolorystyka „Alien” sprzed kilku sezonów i prawidłowo. Nadchodzący wariant będzie bardzo zbliżony, ponieważ cholewka z przędzy Primeknit również będzie bazowała na biało szarym wzorze. Tyle, że tym razem projektanci Yeezy sięgnęli po jaskrawą zieleń, którą wykorzystali na bocznej smudze oraz po błękit, który pojawia się na podeszwie. Jasne sznurówki i beżowy kołnierz wieńczą cały design.

Na chwilę obecną nic nie zostało jeszcze oficjalnie zakomunikowane. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji o nadchodzących adidas Yeezy Boost 380 „Alien Blue” to od razu się z Wami podzielimy. Buty oczywiście będą osiągalne poprzez sklep adidasa.

adidas Yeezy Boost 380 Alien Blue 1 adidas Yeezy Boost 380 Alien Blue 2 adidas Yeezy Boost 380 Alien Blue 3 adidas Yeezy Boost 380 Alien Blue 4 adidas Yeezy Boost 380 Alien Blue 5

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: