- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleAkcesoriaNowy zegarek Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 utrzymano w Halloweenowej stylistyce

Nowy zegarek Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 utrzymano w Halloweenowej stylistyce

Ostatnimi czasy mamy mały wysyp kolaboracyjnych zegarków. Dziś dokładamy kolejne przedsięwzięcie, którym jest projekt Mishka x Casio G-SHOCK utrzymany w Halloweenowej stylistyce.

Przedstawiciele delikatnie zapomnianej nowojorskiej streetwearowej marki wzięli na warsztat klasyczny zegarek DW-6900, a efekty ich wielotygodniowych prac możecie podziwiać na fotach wklejonych pod tekstem.

Zegarek został zabarwiony na czarno i ozdobiony nadrukiem w stylu graffiti, przedstawiającym kły i oczy upiornego stworzenia, a całość koncentruje się wokół motywu gałki ocznej, z którego znana jest Mishka. Designerzy zdecydowali się na to, aby koperta oraz tarcza zostały zabarwione na czarno. Natomiast zerkając na wyświetlacz widzimy neonowo zielone podświetlenie, w podobnych kolorach mamy również napisy na kopercie. Z kolei te na tarczy są w kolorze białym, w tym ten z nazwą streetwearowej marki.

Dodatkowym smaczkiem jest opakowanie w jakim będzie zapakowany czasomierz, ponieważ przypomina on jedną wielką przekrwioną gałkę oczną, która dodatkowo świeci w ciemności.

Niestety, ale nie mamy dla Was dobrych wiadomości, ponieważ zegarek Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 pojawi się jedynie na rynku chińskim i u tamtejszych detalistów.

Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 1 Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 2 Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 3 Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 4 Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 5 Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 6 Mishka x Casio G-SHOCK DW-6900 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: