- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto nowy zegarek Places+Faces x Casio G-Shock DW6900

Oto nowy zegarek Places+Faces x Casio G-Shock DW6900

Nie ma praktycznie miesiąca, w którym nie doszłoby do zegarkowej kolaboracji. Dziś możemy Was zapoznać z projektem Places+Faces x Casio G-Shock. Całość powstała przy okazji celebrowania 25 lecia zegarka DW6900.

Jedna z najbardziej znanych sylwetek dostała bardzo stonowane i spokojne wydanie, które ma jednocześnie swój charakter i wyjątkowość. Nowy projekt w całości zabarwiony jest na czarno, zarówno pasek, koperta i tarcza. Jednak warto tu wspomnieć o dwóch aspektach, po pierwsze gumowy pasek został zastąpiony parcianym, na który naniesiono dodatkowy napis z nazwą Places+Faces. A druga to fakt, że brakuje brandingu na czarnej tarczy. Wszystko zostanie zapakowane w podłużny czarny kartonik. W towarzystwie zegarka zostaną wypuszczone koszulki z wielkim plusem na plecach i napisem G-Shock.

Premiera zegarka Places+Faces x G-Shock DW6900 ustawiona jest na 5 czerwca bieżącego roku i odbędzie się w obu sklepach Places+Faces oraz G-Shock.

Places+Faces x G-Shock DW6900 1 Places+Faces x G-Shock DW6900 2 Places+Faces x G-Shock DW6900 3 Places+Faces x G-Shock DW6900 4 Places+Faces x G-Shock DW6900 5 Places+Faces x G-Shock DW6900 6 Places+Faces x G-Shock DW6900 7 Places+Faces x G-Shock DW6900 8

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: