- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaDuet Swatch i Highsnobiety wypuszczają limitowany zegarek nawiązujący do Collette

Duet Swatch i Highsnobiety wypuszczają limitowany zegarek nawiązujący do Collette

Jesteśmy świadkami dość zaskakującego projektu, ponieważ duet Swatch i Highsnobiety wypuszczają limitowany zegarek nawiązujący do Collette.

Collette to francuski concept store, który znajdował się przy rue St. Honoré 213. Artysta Kevin Lyons opisuje to najlepiej: „Za każdym razem, gdy tam wchodzisz, spodziewasz się że coś nowego zwali cię z nóg”. Jednym z ciekawszych określeń na temat sklepu są słowa „internet before internet”.

Wspominamy o nim, ponieważ Swatch i Highsnobiety postanowili wydać limitowaną wersję zegarka Colette mon Amour. Zegarek wychodzi w hipnotyzującym niebieskim kolorze i został dodatkowo ozdobiony mnóstwem serc i wieżą Eiffla.

Nowy zegarek Swatch x Highsnobiety „Collette mon Amour” został limitowany do ilości 1000 sztuk, tak aby był tak samo wyjątkowy jak francuski sklep. Jeśli chodzi o dostępność to już teraz możecie go kupić w polskim sklepie Swatch.

zegarek Swatch x Highsnobiety Collette mon Amour 1 zegarek Swatch x Highsnobiety Collette mon Amour 2 zegarek Swatch x Highsnobiety Collette mon Amour 3 zegarek Swatch x Highsnobiety Collette mon Amour 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: