- Reklama -NikeNike

Sztuka na Twoim nadgarstku: VERDY projektuje zegarek Swatch

W świecie sztuki i mody nieustannie pojawiają się kolaboracje, które stają się momentami przełomowymi. Tym razem dołącza do nich światowej sławy japoński artysta VERDY we współpracy z marką Swatch.

W tę wyjątkową parę wkroczył Vick – ikoniczna postać VERDY’ego, która dotychczas występowała jedynie w odcieniach czerni i bieli. Teraz, w ramach kolekcji Biennale Special, na światło dzienne wychodzi VICK BRONZE BY VERDY – zegarek, który przenosi ten unikalny motyw na Twoje nadgarstki.

Zegarek ten, opatrzony ciepłym brązem, odzwierciedla nie tylko nową rzeźbę VERDY’ego, ale także ożywia ją na każdym kroku. Wielkoformatowy model brązowego VICKa, eksponowany na Biennale Arte, zyskuje swoją miniaturę w postaci zegarka. Cała konstrukcja, od koperty przez tarczę po pasek, wypełniona jest wzorem wspomnianej postaci, przywodzącym na myśl uliczną estetykę Tokio.

Jednak to nie wszystko – ukrytym, ale niezwykle kreatywnym detalem jest zmieniający się codziennie kolor języka, który przechodzi przez odcienie pomarańczu, czerwieni, różu i żółci. To subtelna gra kolorów, która przywołuje ducha zabawy i młodzieńczego entuzjazmu, charakterystycznych dla filozofii artystycznej VERDY’ego.

Zegarek Swatch x Verdy jest dostępny już teraz na stronie marki za 105 dolarów, to propozycja dla tych, którzy pragną nosić na swoim nadgarstku nie tylko czas, ale także wyrazisty symbol kreatywności i niezależności artystycznej.

zegarek swatch x verdy biennale special 1 zegarek swatch x verdy biennale special 2 zegarek swatch x verdy biennale special 3 zegarek swatch x verdy biennale special 4 zegarek swatch x verdy biennale special 5 zegarek swatch x verdy biennale special 6 zegarek swatch x verdy biennale special 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: