- Reklama -Nike Sale
Strona główna Lifestyle Akcesoria Timex wypuszcza retro zegarek Atlantis Nuptse w nowych kolorach

Timex wypuszcza retro zegarek Atlantis Nuptse w nowych kolorach

Na sklepowe półki powrócił retro zegarek Timex Atlantis Nuptse. Poniżej dowiesz się kilka szczegółów na jego temat.

Zegarek został zaprojektowany specjalnie na rynek japoński, oryginalny Atlantis został wypuszczony na rynek w 1985 roku, a później przybył do Stanów w 1991 roku pod nazwą Expedition.

Nowa linia nosi nazwę Atlantis Nuptse (lub „Nupsi” w Japonii). Słowo Nuptse to połączenie słów „zachód” i „szczyt” w języku tybetańskim. Nowa seria jest oferowana w ogromnej gamie żywych kolorów jako ukłon w stronę tradycyjnej himalajskiej odzieży.

zegarek Timex Atlantis Nuptse 0

Jeśli chodzi o specyfikacje techniczne, koperta zegarka z żywicy ma wymiary 40 mm, a cały zegarek waży zaledwie 27 gramów, łącznie z paskiem z żywicy. Cyfrowy wyświetlacz LCD posiada własne podświetlenie Indiglo, które zapewnia większą funkcjonalność w ciemnym otoczeniu.

Niestety zegarek Timex Atlantis Nuptse jest dostępny wyłącznie w Japonii i jest sprzedawany za 8800 jenów (ok. 85 USD), ale można znaleźć poszczególne wersje na eBay.

zegarek Timex Atlantis Nuptse 1 zegarek Timex Atlantis Nuptse 2 zegarek Timex Atlantis Nuptse 3 zegarek Timex Atlantis Nuptse 4 zegarek Timex Atlantis Nuptse 5

Sourcehodinkee
- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: