- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto nowy kolaboracyjny zegarek Wood Wood x Timex Waterbury

Oto nowy kolaboracyjny zegarek Wood Wood x Timex Waterbury

Odpuszczamy na kilka chwil temat Casio i sprawdzamy efekty kolaboracji Wood Wood x Timex, który przynosi nam limitowaną wersję zegarka Waterbury.

Designerzy duńskiej marki zdecydowali się pójść w minimalizm i postawili wszystkie karty na kolor czarny i jego odcienie. Użytkowy wygląd i subtelny branding W.W. na tarczy dopełnia dopełnia jasnoszarą barwę wskazówek i numerów na czarnej tarczy.

Ciekawostką w tym projekcie jest zielone podświetlenie tarczy, które ujawnia ukryty napis „Get Lost”, który został zaczerpnięty z najnowszej jesienno zimowej kolekcji Wood Wood. Hasło to zostało wybrane ze względu na podwójne znaczenie, odnoszące się zarówno do straty rachuby czasu, jak i zatracenia się w naturze.

Zerknijcie na dołączone zdjęcia i zapoznajcie się z nowym zegarkiem Wood Wood x Timex Waterbury na kilka dni przed premierą, którą ustawiono na 26 września. Zegarek pojawi się zarówno w sklepie online duńskiej marki, jak i na stronie internetowej producenta zegarków. Natomiast 7 października będzie osiągalny u innych dystrybutorów.

Wood Wood x Timex Waterbury 1 Wood Wood x Timex Waterbury 2 Wood Wood x Timex Waterbury 3 Wood Wood x Timex Waterbury 4 Wood Wood x Timex Waterbury 5 Wood Wood x Timex Waterbury 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: