Całkiem niedawno prezentowaliśmy Wam zestaw zegarków Casio G-Shock „Valentine’s Day” Pack, a już za rogiem ich kolejna propozycja, którą zatytułowano Denim Series.

W skład serii wchodzą modele GA110 oraz DW-5600DC. Pierwszy z nich będziemy mieli w trzech odcieniach i będzie to opcja w kolorze czarnym z odwrotną kolorystycznie tarczą LCD, ciemno niebieskimi akcentami i z czarnym indexem; w kolorze niebieskim ze standardową tarczą LCD, niebieskim akcentami i ze srebrnym indexem; a także opcję w kolorze błękitnym ze standardową tarczą, białymi i srebrnymi akcentami. Z kolei ten drugi model pojawi się tylko w dwóch wariantach, ciemnym, prawie czarnym kolorze z czarnym wyświetlaczem oraz w wersji błękitnej z białą tarczą.

Każdy z zegarków nawiązuje rzecz jasna do denimu i jego odcieni, nawet wzór na zegarku odwzorowuje przędze i linie tkania denimu. Premiera zegarków przewidziana jest na luty.

Zegarki Casio G-Shock-Denim Series-1 Zegarki Casio G-Shock-Denim Series-2 Zegarki Casio G-Shock-Denim Series-3 Zegarki Casio G-Shock-Denim Series-4 Zegarki Casio G-Shock-Denim Series-5

 

Reklama
air jordan