- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaZegarki Casio G-Shock GM-6900 z metalowymi kopertami z okazji 25 lecia modelu

Zegarki Casio G-Shock GM-6900 z metalowymi kopertami z okazji 25 lecia modelu

Aż trudno uwierzyć, że słynny zegarek Casio G-Shock 6900 mający „troję oczu” na tarczy obchodzi w tym w roku swoje 25 lecie. Z tejże okazji japońska marka wypuszcza specjalne wersje zegarków z metalowymi kopertami, z którymi zapoznacie się poprzez ten wpis.

Zegarek G-Shock 6900 zadebiutował na sklepowych półkach w 1995 roku i z miejsca zyskał pseudonim „Third Eye”, a to dzięki trzem okrągłym wskaźnikom na górze tarczy. W tym roku Casio pierwszy raz w historii wyda ten model z metalowymi kopertami w unowocześnionej edycji GM-6900.

Zestaw Metal Bazel będzie składał się z trzech wersji kolorystycznych zegarka G-Shock GM-6900. Do wyboru będziemy mieli opcję ze złotą, srebrną oraz czarną metaliczną kopertą. Dwie pierwsze wersje będą miały paski w kolorze czarnym, natomiast trzecia będzie miała ten pasek w czerwieni. Tak samo będzie z tarczami, dwa pierwsze warianty będą miały ją w kolorze koperty, natomiast ostatni wariant będzie miał tarczę w kolorze paska.

Z okazji 25 lecia modelu, Casio planuje również wydać specjalne opcje G-SHOCK 6900SP, w których koperty będą półprzezroczyste i w kolorze paska, natomiast tarcze będą  mieniły się kolorami.

Trzy wersje kolorystyczne zegarków Casio G-Shock GM-6900 pojawią się w sprzedaży w połowie lutego w cenie około $232 USD, natomiast wersje specjalne będą osiągalne za kwotę $141 USD. W Polsce pytajcie o nie w sklepie Time Trend.

zegarki casio g-shock gm-6900 Metal Bezel Pack 1 zegarki casio g-shock gm-6900 Metal Bezel Pack 2 zegarki casio g-shock gm-6900 Metal Bezel Pack 3 zegarki casio g-shock gm-6900 Metal Bezel Pack 4 zegarki casio g-shock gm-6900 Metal Bezel Pack 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: