- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaCasio wydaje zegarki G-Shock w kolorystykach "Utility"

Casio wydaje zegarki G-Shock w kolorystykach „Utility”

Odnosząc się do „wytrzymałości” i uniwersalności japoński brand Casio serwuje nam kolekcję zegarków G-Shock w nowym zestawie „Utility Color”, który mocno nawiązuje do wojskowej i utylitarnej stylistyki.

Mamy tu na przykład zegarek Casio G-Shock DW-5600, który został przekształcony w kilka różnych nowych wariacji, w tym DW-5610SUS-5JR i DW-5610SU-8JF, każdy z rozmaitymi elementami. Na przykład 8JF zastępuje znaną jednoczęściową kopertę na dwuwarstwową ramką, przy czym każda warstwa ma nieco inny odcień.

Z kolei do zegarków Casio G-Shock GA-2100 zostały wprowadzone ulepszenia i subtelne poprawki. Zerknijcie chociażby na GA-2100SU-1AJF (ramka w kamuflażu) i GA-2110SU-3AJF (dwuwarstwowa ramka, zmniejszona obudowa i konstrukcja). Co więcej, DW-5610SUS-5JR może pochwalić się kamuflażową ramką i zamienną uretanowym paskiem, dzięki czemu użytkownik może go zamienić na dołączony w zestawie pasek z tkaniny.

Natomiast model Casio G-Shock GA-2000 nadchodzi w wersjach, przy których designerzy umieszczają wzór kamuflażu na tarczach, oczywiście spasowany kolorystycznie z pozostałą częścią czasomierza.

Zapoznajcie się z zegarkami Casio G-Shock z zestawu „Utility Color” i pytajcie o nie na w internetowym sklepie oficjalnego dystrybutora japońskiej marki w Polsce.

zegarki casio g-shock utility color pack 1 zegarki casio g-shock utility color pack 2 zegarki casio g-shock utility color pack 3 zegarki casio g-shock utility color pack 4 zegarki casio g-shock utility color pack 5 zegarki casio g-shock utility color pack 6 zegarki casio g-shock utility color pack 7 zegarki casio g-shock utility color pack 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: