- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaNowa kolekcja zegarków Keith Haring x Casio G-SHOCK

Nowa kolekcja zegarków Keith Haring x Casio G-SHOCK

Dziś zapoznamy Was ze świeżą kolekcją zegarków Keith Haring x Casio G-SHOCK, których zdjęcia możecie podziwiać w galerii pod tym tekstem.

Dziedzictwo nieżyjącego amerykańskiego artysty jest wykorzystywane na wielu płaszczyznach i przy niezliczonych projektach. Tym razem skorzystali z niego designerzy japońskiej marki Casio projektując dwie nowe wersje zegarków G-Shock DW-5600.

Nadchodzące zegarki wykorzystują licencjonowane dzieła artysty, który tworzył w nurtach pop-art i street art. Jeden z nich jest zabarwiony w całości na czerwono, podczas gdy charakterystyczne dla artysty rysunki mamy w kontrastowej bieli. Z kolei drugi jest w odcieniu białawym, a na paskach umieszczono grafiki w kolorach żółtym, różowym i niebieskim. W obu przypadkach mamy tarcze utrzymane w tej samej stylistyce co reszta zegarka, przy czym wyświetlacz jest srebrny. Całość zostanie zapakowane w metalowe pudełka z podobnymi rysunkami co na danym zegarku.

Niestety, ale zegarki Keith Haring x Casio G-SHOCK DW-5600 będą odstępne w limitowanej ilości tylko w sklepach w USA. Premiera przewidziana jest na 2 listopada bieżącego roku.

Keith Haring x Casio G-SHOCK DW-5600 1 Zegarek Keith Haring x Casio G-SHOCK DW-5600 2 zegarek Keith Haring x Casio G-SHOCK DW-5600 3Keith Haring x Casio G-SHOCK DW-5600 4 Keith Haring x Casio G-SHOCK DW-5600 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: