- Reklama -NIkeNIke

Zobacz jak będą wyglądały nadchodzące Kasina x Nike Dunk Low w wersji „Neptune Green”

Na tegoroczną jesień dojdzie do owocnej kolaboracji Kasina x Nike, która przyniesie kilka kolorystyk modelu Dunk Low. Obok pokazywanej wcześniej wersji „Industrial Blue” w sprzedaży pojawi się bohater tego wpisu „Neptune Green”.

Designerzy z obu zespołów raz jeszcze sięgają po białą skórę na bazowych panelach jak góra toeboxa, kołnierz i boczne sektory cholewki. Dopełnieniem jest włochaty zamsz w kolorze turkusowym okupujący tył buta, jego przód i okolice wiązania. Kropką nad i wydaje się być szary Swoosh wykonany z zamszu.

Tak jak przy wersji niebieskiej na zapiętkach były napisy Nike, tak tu zobaczymy „Busan” oraz „Seoul” odnoszące się do miast, w których mieszczą się sklepy Kasina. Umieszczono je na niebieskich zamszowych zapiętkach. Całość została spokojnie osadzona na białej podeszwie z lodowo przezroczystym spodem.

Wydaje się, że opisywane tu Dunki będą raczek ekskluzywnym wydaniem tylko dla sklepów Kasina, ale jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

Kasina x Nike Dunk Low
Sail / White – Neptune Green – Industrial Blue
Wrzesień 2020
$120 USD

Kasina x Nike Dunk Low Neptune Green 1 Kasina x Nike Dunk Low Neptune Green 2 Kasina x Nike Dunk Low Neptune Green 3 Kasina x Nike Dunk Low Neptune Green 4 Kasina x Nike Dunk Low Neptune Green 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: