- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmOto zwiastun filmu dokumentalnego "Everybody’s Everything", którego bohaterem jest Lil Peep!

Oto zwiastun filmu dokumentalnego „Everybody’s Everything”, którego bohaterem jest Lil Peep!

W miniony weekend w sieci pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego „Everybody’s Everything”, którego bohaterem jest Lil Peep!

Świeży trailer pokazuje, że film będzie bardzo emocjonalny, co zresztą zapowiadano już jakiś czas temu. Dokument omawia wszystkie aspekty kariery Peepa, od życia prywatnego po karierę muzyczną. W materiale pojawiają się wywiady z jego matką Lizą Womack oraz rówieśnikami i ziomkami ze sceny jak chociażby Post Malone. Poznajemy jego dzieciństwo, dowiadujemy się jak ukształtowano jego pseudonim Lil Peep i przechodzimy do jego muzycznych inspiracji i nie tylko. Poznamy pełne spektrum życia rapera, którego prawdziwe imię to Gustav Elijah Åhr, a także zapoznamy się z wydarzeniami, które doprowadziły do jego tragicznej śmierci w 2017 roku.

Za reżyserię filmu „Everybody’s Everything” odpowiadali Sebastian Jones oraz Ramez Silyan, z kolei za produkcję Terrence Malick (Tree of Life), Liza Womack oraz Sarah Stennett. A kiedy film o Lil Peepie pojawi się w kinach i będzie miał swoją premierę? Szykujcie się na 12 listopada bieżącego roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: