- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaSztukaFilmZwiastun filmu „One Man and His Shoes”, który odkrywa fenomen butów...

Zwiastun filmu „One Man and His Shoes”, który odkrywa fenomen butów Air Jordan

W sieci pojawił się zwiastun filmu „One Man and His Shoes”, który odkrywa fenomen butów Air Jordan. Konfrontacja konsumpcji, kultury celebrytów i konfliktu wokół współpracy Michaela Jordana z Nike. Za projektem stoi VICETV.

Wyprodukowana przez Break Em Films dwugodzinny film to pogłębione spojrzenie na społeczne, kulturowe i rasowe znaczenie współpracy z Jordanem. Film ukazuje wizjonerską strategię marketingową, która zrodziła skomplikowany, warty wiele miliardów dolarów biznes Nike związany z najbardziej płodną marką w historii koszykówki.

W filmie oprócz wywiadów z tymi, którzy naprawdę pomogli marce Jordan Brand, zobaczymy również ciemną stronę chciwości i konfliktów wokół Air Jordan. Znane wywiady pochodzą od byłego agenta Jordania Davida Falka, byłego komisarza NBA Davida Sterna, scouta Sonny’ego Vaccaro, oryginalnego projektanta Petera Moore’a, dziennikarza sportowego Jemele Hill, dyrektorów marketingu i reklamy Nike oraz dziennikarzy, którzy z pierwszej ręki donosili o tak zwanych sneakersowych przestępstwach.

W filmie zapoznamy się również z procesem sądowym i rozmową z  Dazie Williams, matką chłopaka który został zabity za parę Jordanów.

Sprawdź poniższy trailer filmu „One Man and His Shoes” i czekaj na premierę ustawioną na 25 maja bieżącego roku.

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: