- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmZwiastun serialu "Star Wars: The Mandalorian"

Zwiastun serialu „Star Wars: The Mandalorian”

Po kilku zapowiedziach i przeciekach w końcu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego serialu „Star Wars: The Mandalorian”.

Jak do tej pory saga Star Wars nie doczekała się serialu, aż do dziś kiedy Disney nie szczędził budżetu i kwotą 120 milionów dolarów nakręcił nowy serial. Nowa produkcja będzie opowiadać o samotnym rewolwerowcu na zewnętrznych rubieżach galaktyki oddalonej od Nowej Republiki. Cała akcja będzie się rozgrywać po VI epizodzie „Powrót Jedi”, czyli zaraz po upadku Imperium, jeszcze przed powstaniem Najwyższego Porządku.

W tytułową rolę Mandaloriana wciela się Pedro Pascal, którego możecie kojarzyć z seriali Narcos, Gry o tron, a także filmu Potrójnej granicy. Obok niego na ekranie pojawią się Gina Carano, Carl Weathers, Emily Swallow, Omid Abtahi, a także Werner Herzog, Giancarlo Esposito oraz Nick Nolte.

Kiedy premiera serialu „Star Wars: The Mandalorian”? Szykujcie popcorn na 12 listopada. A na jakiej platformie będzie osiągalny? Nowa produkcja pojawi się na świeżo przedstawionej platformie streamingowej – Disney+

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: