- Reklama -NikeNike
Strona głównaBiznes10 najdroższych kicksów w trzecim kwartale 2017

10 najdroższych kicksów w trzecim kwartale 2017

Pod koniec lipca mogliście się zapoznać z listą 10 najdroższych kicksów drugiego kwartału bieżącego roku. Dziś przedstawię Wam na bazie danych Highsnobiety i StockX dane dotyczące trzeciego kwartału 2017.

Coś mi się zdaje, że powoli zachodzą zmiany na rynku i być może Nike wraca do gry. Jednakże z końcową oceną chciałbym poczekać do wyników za czwarty kwartał. Być może jest to jedynie chwilowy podskok Nike i/lub zadyszka adidasa.

10 najdrozszych kicksow w trzecim kwartale 2017-1

W pierwsze dziesiątce w trzecim kwartale (od 1 lipca do 30 września) mamy aż 8 pozycji od Nike, jedną od Converse, który w sumie należy do Nike i tylko jedną od adidasa. O dziwo brakuje tu Jordan Brand. W tym zestawieniu rządzi oczywiście Virgil Abloh, chłopak rozbił swoją kolekcją The Ten i teraz zbiera plony! Poniżej widzicie średnie ceny uzyskane na rynku wtórnym, a dane zbierało StockX.

10 najdrozszych kicksow w trzecim kwartale 2017-2

Z kolei druga infografika przedstawia procentowy udział w rynku rozdzielony na pierwszą dziesiątkę. Tak więc pierwszą pozycję zajęły adidas NMD R1 Japan Pack Triple Black. Oprócz nich widzimy tak jeszcze drugą wersję z zestawu oraz Ultra Boost Mid Run Thru Time. Pozostałe siedem pozycji to tylko i wyłącznie Nike oraz Jordan Brand. Chociaż procentowo obrót układa się mniej więcej po połowie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: