- Reklama -NikeNike

Dwie ostatnie wersje butów z kolaboracji adidas x Dragon Ball Z

Dziś postaram się zamknąć temat związany z przeciekami kolekcji adidas x Dragon Ball. Po wersjach adidas Kamanda “Majin Buu”, a także adidas Yung-1 „Fireza” oraz adidas Prophere „Cell” wczoraj pokazywałem Wam dwie kolejne. Mam tu na myśli adidas Ultra Tech „Vegeta” oraz EQT Support ADV Mid „Shenron”. Dziś dochodzą adidas ZX 500 oraz adidas Deerupt, które za inspiracje miały takie postacie jak Son Goku oraz Son Gohan.

Pierwszy model, czyli adidas ZX 500 to klasyk z połowy lat ’80. Cholewka buta w całości będzie zabarwiona na pomarańczowo i dopełniona żółtą siateczką. W ramach dopełnienia dochodzi kolor niebieski na trzech paskach, a także języku, wyściółce oraz kilku elementach przy białej podeszwie. Za wzór posłużył Son Goku.

Z kolei model adidas Deerupt to siateczkowa, lekka i przewiewna cholewka skąpana w kolorze ciemnym odcieniu różu. Kolor ten widzimy również na siateczce okalającej białą podeszwę. Dopełnieniem projektu jest czerń na zapiętce. Projektanci wzorowali się postacią Son Gohana.

Jeszcze konkretów co do premiery butów adidas x Dragon Ball Z nie znamy. Jak tylko czegoś się dowiemy to od razu damy Wam znać. Śledźcie nas uważnie. Buty powinny pojawić się w na koniec wakacji w sklepie pod tym linkiem.

adidas zx 500 son goku

adidas Deerupt son gohan

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: