- Reklama -NIkeNIke

visvim przedstawia klapki Christo Shaman-Folk w czterech wersjach kolorystycznych

visvim zaprojektowało na nowo swoje klapki Christo z eleganckim, elastycznym wykończeniem. Oto ich cztery nowe wersje kolorystyczne.

Po nadaniu sylwetce efektownego patchworku w listopadzie, Hiroki Nakamura oferuje nam tym razem rustykalny styl, skupiając się bardziej na fakturze i materiale. Stylistyka przypomina obuwie rdzennych mieszkańców Ameryki, co nie jest dla niego nowością.

Otrzymujemy zatem konstrukcję z grubego zamszu z malutką metką z wiskozy umieszczoną delikatnie na boku. Charakterystycznymi akcentami są tu postrzępione krawędzie paneli, rząd frędzli w górnych partiach oraz dwa zawiązane na supeł rzemyki. Wszystko to osadzono na podeszwie w kolorze paneli, która została uformowana dla optymalnego komfortu i wsparcia. Do wyboru mamy warianty w kolorze beżowym, jasno i ciemno brązowym oraz w czerni, co zresztą możecie zobaczyć na dołączonych poniżej fotografiach.

Opisywane tu klapki visvim Christo Shaman-Folk są do kupienia w ich sklepach stacjonarnych oraz online, a z czasem pojawią się w europejskim sklepie END.

4 wersje visvim Christo Shaman-Folk 1 4 wersje visvim Christo Shaman-Folk 2 4 wersje visvim Christo Shaman-Folk 3 4 wersje visvim Christo Shaman-Folk 4 4 wersje visvim Christo Shaman-Folk 5 4 wersje visvim Christo Shaman-Folk 6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: