Dziś 1 marca, a to oznacza początek celebrowania Air Max Month, by następnie pod koniec miesiąca cieszyć się z kolejnego święta – Air Max Day! Zainspirowany swoim własnym zestawieniem 9 modeli butów, na których powrót liczę w 2018 roku mam dziś dla Was kolejną listę. Ta widoczna poniżej będzie oczywiście dotyczyła Air Maxów!

Z racji tego, że już mniej więcej wiemy co pojawi się podczas tegorocznego święta to poniższa lista będzie pokazywała to co chciałbym zobaczyć za rok. Będzie ona obejmować 6 pozycji, czyli tyle ile liter mamy w nazwie Air Max. Przedstawię Wam te modele, które będą obchodziły swoje okrągłe rocznice, więc byłoby fajnie jakby Nike przywróciło je w podczas przyszłorocznego wydarzenia.

Bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszam do sprawdzenia poniżej listy, a po przeczytaniu daj znać w komentarzu na Facebooku na co czekasz najbardziej.

Powrót

6. 1999 Nike Air Tuned Max

Pamiętacie kolaborację Nike x Skepta, która odbyła się na modelu Air Max 97 Ultra? Kolorystyka wzorowana była właśnie na oryginalnej wersji Nike Air Tuned Max!

Model butów Nike Air Tuned Max pojawił się rok po Nike Air Max Plus, w których wykorzystano technologię Tuned Air. W tym przypadku designerzy Nike poszli o krok dalej i zastosowali ten system na całej długości stopy. Dzięki temu perfekcyjny system amortyzacji stał się jeszcze lepszy. Dołożone elementy polepszały stabilność stopy.

via @themagdi
Powrót