- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Szykuj się na premierę adidas adiFOM Q w wersji „Off White”

Projektanci adidasa Originals, prawdopodobnie zainspirowani modelem Yeezy Foam Runner, przedstawiają nam swoje przełomowe buty z pianki adiFOM Q. Dziś poznacie bliżej nadchodzącą kolorystykę Off White.

Powyższa inspiracja jest spekulacją, a prawdziwym odniesieniem są buty biegowe adidas Quake, które zadebiutowały już w 2001 roku. Widać to przede wszystkim w szkielecie cholewki, a dokładnie we wzorze ułożonym na kształt bumerangu.

adidas quake adifom q

Co do dzisiejszego bohatera, to egzoszkielet z pianki EVA jest w odcieniu przytłumionej bieli. Delikatnie ciemniejsza jest konstrukcja wewnętrznej skarpety, która wpadną delikatnie w jasny odcień szarości. Całość przełamują pomarańczowe delikatne akcenty przy kołnierzu, języku i na spodzie podeszwy. Nic więcej się tu nie dzieje, za charakter projektu odpowiada wspomniany egzoszkielet.

Premiera butów odbędzie się już niedługo, bo 14 września. Będziecie mogli je kupić w oficjalnym sklepie internetowym adidasa.

adidas adiFOM Q
Off White / Aluminium – Wonder White
GY4455
14 Wrzesień 2022
499 PLN

adidas adifom q off white GY4455 1 adidas adifom q off white GY4455 2 adidas adifom q off white GY4455 3 adidas adifom q off white GY4455 4 adidas adifom q off white GY4455 5 adidas adifom q off white GY4455 6

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: