- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

adidas wyda postarzane Forum High ’84 w barwach UNC

Popularność stylistyki Neo-vintage wciąż się utrzymuje, więc nie dziwi nas fakt, że już niedługo na sklepowych półkach zobaczymy ciekawe wydanie modelu adidas Forum High ’84, które pojawi się w barwach UNC.

Są to kolory University of North Carolina, do którego uczęszczał Michael Jordan. Grał tam w drużynie Tar Heels, która występowała w biało błękitnych strojach. Jako ciekawostkę podamy fakt, że MJ chciał podpisać kontrakt z adidasem, ale jego mama przekonała, aby wybrał Nike. Czy taka jest prawdziwa inspiracja przy tej kolorystyce? Tego nie wiemy, ale pogdybać zawsze można.

Mamy zatem przed oczami koszykarski klasyk sprzed 37 lat, który nadchodzi w wysokiej cholewce wykonanej z białawej skóry. Dla przełamania wprowadzono błękit, który barwi nie tylko zamszowe trzy paski na boku, ale również skórzany kołnierz. Stylistykę vintage i odpowiednie postarzenie butów uzyskano tu poprzez wprowadzenie pożółkłej skóry na górze toeboxu oraz żółtych wykończeniach paneli. Mało tego! Postarzono również podeszwę, a do pudła z butami wrzucono pożółkłe sznurówki (oprócz białych i błękitnych).

Opisywane adidas Forum High ’84 pojawią się w najbliższych dniach / tygodniach w oficjalnym sklepie adidasa, a do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

adidas forum high 84 unc gw5924 1 adidas forum high 84 unc gw5924 2 adidas forum high 84 unc gw5924 3 adidas forum high 84 unc gw5924 4 adidas forum high 84 unc gw5924 5 adidas forum high 84 unc gw5924 6 adidas forum high 84 unc gw5924 7 adidas forum high 84 unc gw5924 8

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: