- Reklama -NikeNike

Oto Nike Forum High „Shadow Red” bez… zapięcia na rzep!

W ciągu ostatnich dwóch lat, projektanci adidas Originals często wybierają sylwetkę adidas Forum do swoich kolekcji. Dziś przedstawiamy Wam ich kolejną propozycję – wersję High, tym razem bez zapięcia na rzep!

Ta sylwetka, która powstała prawie 40 lat temu, jest tak doskonała, że przetrwała na sklepowych półkach do dzisiaj, świadcząc o ponadczasowym projekcie stworzonym przez Drei Streffen. Jednym z charakterystycznych elementów tej sylwetki było zapięcie na rzep przy kołnierzu, które w tej wersji zostało całkowicie pominięte. Zamiast tego, mamy możliwość owinąć długie sznurówki wokół kołnierza, jak widoczne na zdjęciu tytułowym.

Co do samego designu, wysoka konstrukcja za skóry została zabarwiona na przytłumiony odcień bieli. Aby przełamać monotonię, projektanci dodali ciemnoczerwony kolor. Ten odcień pojawił się nie tylko na trzech zamszowych paskach po bokach, ale również na wyściółce i stabilizatorze pięty, które zostały wsparty zamszowym panelem. Aby podkreślić styl vintage, projektanci wprowadzili również żółtawą podeszwę środkową z bordowym spodem.

Premiera tych butów w sklepie internetowym adidasa odbędzie się już 7 lipca. Do tego czasu zachęcamy Was do zapoznania się z załączonymi zdjęciami.

adidas Forum High 84
Off White / Shadow Red – Easy Yellow
IF2736
7 Lipiec
649 PLN

adidas forum high off white shadow red if2736 1 adidas forum high off white shadow red if2736 2 adidas forum high off white shadow red if2736 3 adidas forum high off white shadow red if2736 4 adidas forum high off white shadow red if2736 5 adidas forum high off white shadow red if2736 6 adidas forum high off white shadow red if2736 7 adidas forum high off white shadow red if2736 8

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: